عَنْ فاطِمَةَ الزَّهْراءِ(علیها السلام) قالَتْ:أَلْبِشْرُ فى وَجْهِ الْمُؤْمِنِ یوجِبُ لِصاحِبِهِ الْجَنَّةَ. گشاده رویى در چهره مؤمن براى صاحبش، بهشت را سبب می شود
 لینکهای مفید کمينه

  
 آمار کاربران کمينه
عضويت عضويت:
آخرين كاربر جديد آخرين ها: RoseD1734154
روز جديد امروز جديد: 0
ديروز جديد ديروز جديد: 0
تعداد كاربر سرتاسر: 346

اعضاي فعال كاربران فعال:
ديدار كنندگان ديدار كنندگان: 11
اعضا اعضا: 0
مجموع مجموع: 11

درحال حاضر فعال در حال حاضر فعال:

  

 

   کمينه
shahadat hazrat zahra

  
   کمينه

  وبلاگ مرکز تخصصی فقه و اصول قبا

http://ghoba-tehran.kowsarblog.ir/

سامانه وبلاگ حوه علمیه خواهران (کوثر بلاگ )

http://kowsarblog.ir/

پرتال کوثر نت:

http://kowsarnet.whc.ir/

ایمیل مدرسه علمیه قبا:

info.ghoba.it@gmail.com

پرتال تجمیع کننده خدمات الکترونیک

http://it.whc.ir/article/category/180/9203

دفتر فناوری و اطلاعات

http://it.whc.ir/

فروشگاه اینترنتی

tp://hajar.whc.ir/eshop/product

 

 

مسابقه کتابخوانی تلگرامی شهید مطهری با محوریت دو فصل از کتاب جدید «گریز از ایمان و گریز از عمل» اثر استاد شهید مطهری و با توجه اهمیت کتاب و کتاب‌خوانی در رشد و اعتلای فکری و فرهنگی و با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و امکانات فضای مجازی به همت بنیاد علمی فرهنگی استاد شهید مرتضی مطهری برگزار می‌شود.

زمان شرکت در این مسابقه از ۱۶ بهمن آغاز و تا ۶ اسفند ماه جاری اعلام شده است و شرکت‌کنندگان در این طرح به صورت جمعی، منتخبی از آثار استاد مطهری را به صورت تدریجی و با وقت‌گذاری کمتر از ده دقیقه در هر روز مطالعه خواهند کرد.

همه مراحل این مسابقه در تلگرام انجام می‌شود و کاربر می‌تواند امتیاز خود را به صورت آنلاین بلافاصله پس از هر آزمون مشاهده کند. در پایان مسابقه ۱۴ جایزه نقدی به ۱۴ نفر، هر کدام به مبلغ ۳۵۰ هزار تومان اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه می‌توانند از اینجا اقدام کنند.

http://t.me/motahari1_bot

 

همزمان با شهادت حضرت زهرا(س)؛

اپلیکیشن سوگ کوثر منتشر شد

 

حجت‌الاسلام‌ سیداحمد الحسینی؛ مدیر ارتباطات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا؛ با اشاره تولید جدیدترین محصول این موسسه همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، گفت: جدیدترین نرم‌افزار این موسسه با عنوان «سوگ کوثر» در قالب یک اپیلکیشن چند منظوره منتشر شد.

وی با اشاره به بخش‌های مختلف این نرم‌افزار افزود: این نرم‌افزار در ۸ بخش شامل «کلام وحی، احادیث، دعا و زیارت، پرسمان فاطمی، مقالات، شعر فاطمی، معرفی کتاب مرتبط با حضرت فاطمه(س) و نگارخانه» طراحی و تولید شده است.

حجت‌الاسلام‌ الحسینی ادامه داد: در قسمت کلام وحی این نرم‌افزار، متن آیات مرتبط با مقام و جایگاه حضرت زهرا(س) به همراه ترجمه، تفسیر و ترتیل آیات آمده است. همچنین در بخش احادیث، مجموعه‌ای از احادیث حضرات معصومین(ع) درباره مقام فاطمه زهرا(س) به همراه احادیثی از حضرت زهرا(س) در موضوعات مختلف اجتماعی، اعتقادی و ... قرار گرفته است.

مدیر ارتباطات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور با بیان اینکه در بخش‌های دیگر این نرم‌افزار به پرسش‌هایی درباره مصحف، مقام برتری حضرت زهرا(س) و مکان دفن ایشان پاسخ داده شده گفت: مقالات مختلفی درباره سبک زندگی، سیره فردی و اجتماعی و مقام و منزلت ایشان منتشر شده است.

به گزارش ایکنا؛ علاقه‌مندان جهت تهیه این نرم‌افزار می‌توانند بر روی این لینک و یا عدد ۱ را به شماره ۷۳۸۶۵۰ ارسال و لینک دانلود آن را دریافت کنند. دانلود این اثر تا سه روز اول به صورت رایگان است.

 

 


  
 ساعت کمينه

   
 جستجو در سایت کمينه


  
 تصویر برگزیده کمينه

دارد دل و دین میبرد از شهر شمیمی/افتاده نخ چادر او دست نسیمی/درخانه ی زهرا همه معراج نشین اند/آنجاکه به جز چادراو نیست گلیمی. یازهرا

  
 نظر سنجی کمينه

 چاپ   
ورود به سايت     ثبت نام كاربر